Meny  
SÄLJARE
Gustav Persson
Tel +46 (0)500 44 77 12
E-mail gustav@ferrocon.se
BYGGNADSMIDE
Peder Josefsson
Tel +46 (0)500 44 77 14
Mob +46 (0)73-431 08 01
E-mail
peder@ferrocon.se

Elin Leckström
Tel +46 (0)500 44 77 02
Mob +46 (0)70-934 87 02
E-mail
elin@ferrocon.se
EKONOMI
Ing-Britt Harnesk
Tel +46 (0)500 44 77 03
E-mail ingbritt@ferrocon.se
ADMINISTRATION
Susanne Johansson
Tel +46 (0)500 44 77 05
E-mail susanne@ferrocon.se
KONSTRUKTÖR
Fredrik Carlsson
Tel +46 (0)500 44 77 06
E-mail
fredrik@ferrocon.se
MATERIALFÖRSÄLJNING
Harry Jebe
Tel +46 (0)500 44 77 11
E-mail
harry@ferrocon.se
INKÖPARE
Robin Jonsson
Tel +46 (0)500 44 77 01
E-mail
robin@ferrocon.se
PRODUKTIONSANSVARIG
Henrik Andersson
Tel +46 (0)500 44 77 10
E-mail henrik@ferrocon.se
VD
Peter Persson
Tel +46 (0)500 44 77 04
Mob +46 (0)70-859 39 82
E-mail peter@ferrocon.se
 
KONTAKT sida 1 2         
E-mail
Start Om Ferrocon Egna produkter Legotillverkning Finplasmaskärning Entreprenad Konstruktion Materialförsäljning Kontakt E-mail